+48 516 42 80 70

Skype: coach_KM

coach@krzysztofmatosek.pl

Oferta


Specjalizuję się w coachingu kadry menedżerskiej wyższego i niższego szczebla (Executive Coaching) jak i szeroko rozumianym biznesie (Business Coaching), realizując programy rozwojowe w formie sesji indywidualnych i zespołowych (Team Coaching).

 

Pracuję z osobami, które poszukują własnej ścieżki w życiu zawodowym jak i w życiu osobistym. Udzielę Tobie wsparcia, jeśli chcesz rozpocząć lub rozwinąć własny biznes!

 

Równie skutecznie korzystam z coachingu w poprawie ogólnego stanu zdrowia, „wyjściu” z trudnych sytuacji życiowych, radzeniu sobie ze stresem i stanami depresyjnymi! Stosowane przeze mnie metody nazwałem coachingiem zdrowotnym, który może być skutecznym wsparciem medycyny tradycyjnej w ciężkich przypadkach chorobowych.

 

Moja praca jest więc pasją polegającą na wspieraniu innych w drodze od marzenia przez realizację do osiągnięcia celu. Jestem zatem nie tylko coachem, ale przede wszystkim Doradcą Życiowym i Zawodowym.

 

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Jeżeli chcesz od życia „czegoś więcej” i jesteś gotowy by podjąć działanie, skontaktuj się ze mną! Porozmawiamy i ustalimy, jaki rodzaj pracy będzie dla Ciebie najlepszy.

 

 

Kliknij tutaj, aby się ze mną skontaktować

Jak PRACUJĘ

zapraszam do galerii