+48 516 42 80 70

Skype: coach_KM

coach@krzysztofmatosek.pl

Coaching


Czym jest coaching?

Coaching to prosty sposób na efektywny rozwój osobisty. To żywy i dynamiczny wewnętrzny proces, w trakcie którego Coach i jego klient budują pogłębioną relację. Wspiera ona i podtrzymuje rozwój i wzrost kompetencji oraz umiejętności klienta. Ta potężna relacja daje klientowi siłę do przejścia od tego co myśli o sobie do tego kim jest, a w kolejnym etapie do tego kim chciałby być i kim może się stać.

 

W coachingu chodzi o jak najpełniejsze i najgłębsze korzystanie z własnych możliwości przy wsparciu osoby, która będzie stawiać wyzwania, stymulować i prowadzić na drodze stałego osobistego rozwoju.

 

Udzielając wsparcia podczas sesji coachingowej 

przechodzimy z  poziomu deklaracji do poziomu realizacji –

w którym to funkcjonuje energia do działania.

 Po czym poznać wyśmienitego coacha?

Taki coach udziela wsparcia.

Jeżeli znajdujesz się na zakręcie życia lub wjechałeś w ślepą uliczkę, pomogę również Tobie. Będę towarzyszył Ci w tej podróży, ale stawianie kroków pozostanie Twoją zasługą, dobrze? Nie odmienię Twojego życia za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ponieważ jedyną osobą zdolną do zmiany jesteś Ty.

 

Uważam, że w każdym człowieku tkwi wielki potencjał, jednak nie każdy potrafi go odkryć. Jeżeli chcesz skutecznej zmiany w trosce o swoją przyszłość –  będziesz potrzebował dwóch rzeczy:
• Chęci do działania;
• Osoby, która odsłoni przed Tobą drogę do sukcesu i szczęścia.

 

Jak uczestniczę w procesie udzielania wsparcia?

„(…)Lecz biedny jestem: me skarby – w marzeniach,
Więc ci rzuciłem marzenia pod stopy;
Stąpaj ostrożnie, stąpasz po marzeniach.”
W.B.Yeats

 

Praca coacha jest bardzo odpowiedzialna, dlatego kieruję się uznawanym na całym świecie Kodeksem Etycznym ICF. Chcę, abyś mógł mi zaufać. Kiedy będziemy rozmawiać o sprawach prywatnych, możesz być pewien, że jest to rozmowa o wysokiej randze poufności.

 

Do każdego podchodzę indywidualnie. Za pomocą metod co-active, co-creative, prowokatywnego skupimy się na rozwijaniu Twoich mocnych stron. Przyjrzymy się także Twoim słabszym stronom, aby odnaleźć sposób na ich wykorzystanie. Nie zawsze trzeba budować ‘nowe’. Czasami wystarczy spojrzeć na ‘stare’ z innej perspektywy i wykorzystać to, co już jest nam dostępne.

 

Wierzę, że masz w sobie wszystko, czego potrzeba do osiągnięcia celów, które sobie wyznaczysz. Potrzebujesz tylko osoby, która razem z Tobą wyruszy w podróż ku lepszej przyszłości.

Jak PRACUJĘ

zapraszam do galerii